DKSM - logo

Płyty formatowe

Kamień ręcznie łupany. Układany na palecie 0,8 x 1,2 m, ofoliowany, spięty paskami PCV.

Kamień formatowy o grubości od 4 do 6 cm

Wymiary płytek: powierzchnia od 25x 25 cm do 80 x 80cm, grubość od 4 do 6 cm.
Ilość na palecie: 1 tona zawiera (10 warstw ≈ 10 m2).

 

Zastosowanie

Kamień formatowy świetnie nadaje się do budowania architektury ogrodowej. Sprawdzi się w przypadku ścieżek, tarasów czy schodów. To ręcznie łupane płyty, więc dokładamy wszelkich starań, aby kamień, który oferujemy był wysokiej jakości.
Płyty formatowe mają świetne właściwości fizyko mechaniczne. Są mrozoodporne, odporne na grzyby, mają niską nasiąkliwość. Ich trwałość sprawia, że są tak często wybieranym materiałem. Niezwykle funkcjonalne, przez co będą się sprawdzać w różnych warunkach atmosferycznych. Kamień nie wymaga impregnacji, a barwa pozostaje niezmieniona przez wiele lat.
Ścieżka z księżycowego łupka będzie wyglądać niezwykle urokliwie, ponadczasowo i z pewnością spełni wszystkie wizualne oczekiwania. Łupek formatowy na ścieżki ogrodowe pasuje do każdego stylu, dlatego jest gwarancją, że zagospodarowana przestrzeń, będzie spójna i sensowna, a jest  to niezwykle ważne, ponieważ w otaczającej nas przestrzeni powinniśmy czuć się dobrze, znaleźć oddech i odpoczynek.
Nie ma piękniejszego kamienia, który tak świetnie wkomponuje się otoczenie, a z barwnymi roślinami czy zielenią, stworzy piękny krajobraz.

 

 

POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
Łupek, kamień ogrodowy ozdobny, kamień elewacyjny - Kopalnia Łupka "Księżyce"