Łupek murowy

Kamień ręcznie łupany. Układany na palecie 0,8 x 1,2 m, ofoliowany, spięty paskami PCV.

Kamień murowy

Wymiary brył: powierzchnia od 15 x 15 cm do 30 x 30cm, grubość od 2 do 6 cm.
Ilość na palecie: 1 tona  (można z niej wymurować od 0,7-0,8 m3 muru).

 

Zastosowanie

Kamień murowy jaki oferujemy jest trwały, mrozoodporny, o niskiej nasiąkliwości, a co najważniejsze – nie wymaga impregnacji. Ma świetne parametry wytrzymałościowe i dobrze „sobie radzi” w zmiennych warunkach atmosferycznych. Doskonale pasuje do przydomowych ogrodów, ale w miejscach przestrzeni publicznej, wygląda równie ciekawie. Kamień murowy płytowy to gotowy produkt, nie wymagający dalszej obróbki. Jest prosty w ułożeniu, a efekt końcowy za każdym razem jest niepowtarzalny. Można go użyć do budowy murów, murków oporowych, cokolików, czy do tworzenia elementów architektury ogrodowej. Jest jednym z najchętniej wybieranym materiałem budowlanym. Wykorzystywany jest do inwestycji, gdzie wymagany jest dobry jakościowo materiał, ale też taki, który jednocześnie będzie ozdobą otoczenia. Księżycowy kamień murowy odporny jest na uszkodzenia oraz na warunki atmosferyczne.
Łupek murowy ma wszechstronne zastosowanie, dlatego też, z jego udziałem, można sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Mogą to być minimalistyczne formy dekoracyjne, ale również bardziej skomplikowane projekty. Kamień ten daje możliwości stworzenia takich rozwiązań, aby zagospodarowana przestrzeń, była przyjazna, bez niepotrzebnego chaosu.
Warto zadbać, aby powstające budowle, oprócz ich funkcjonalności były też ozdobą otoczenia. Te dwie kwestie można połączyć, wybierając nasz łupek murowy.

POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
Łupek, kamień ogrodowy ozdobny, kamień elewacyjny - Kopalnia Łupka "Księżyce"