DKSM - logo

Kora łupkowa 30-60 mm

Wymiary płytek: powierzchnia od 30 x 30 mm do 60 x 60 mm, grubość do 3 cm.
Sprzedaż: w formie luźnej lub w workach big-bag.

Zastosowanie

Kora łupkowa z naszej kopalni jest jednym z najczęściej wybieranym kruszywem. To bardzo dobry materiał do dekoracji, o wszechstronnym zastosowaniu. Nasz kamień spośród innych, wyróżnia wyjątkowy szarobrązowy kolor, co sprawia, że w rzeczywistości może przypominać naturalną kory drzewną. Jednak jej właściwości są dużo lepsze. Zgrabny rozmiar kory kamiennej pozwoli na wprowadzenie nieco fantazji w tworzeniu przestrzeni, ponieważ można ją wykorzystać na różne sposoby. Ograniczeniem jest tyko wyobraźnia.
Użycie naszej kory wprowadzi elementy naturalne do  przestrzeni publicznej biur, nowoczesnych osiedli i ozdobi miejskie parki. Niewątpliwe, doda też uroku kameralnym przydomowym realizacjom. Dobrze komponuje się ze ścieżkami, kwietnikami, pięknie wykończy oczka wodne, skalniaki, rabaty. Kora sprawdza się też na dróżkach, ponieważ dzięki temu, że dobrze przylega do podłoża, nie przyczepia się do butów, więc śmiało można po niej poruszać się.
Kora łupkowa, przez to, że jest kamienna, nie ulega biodegradacji, wiatr jej nie wywieje, więc nie będzie zmieniać swojego miejsca, jest przepuszczalna, przez co nie będą gromadzić się kałuże. Co również istotne, a może nawet dla niektórych najważniejsze – kora kamienna wygląda pięknie i bardzo naturalnie.
Kora dostępna jest w różnych frakcjach, zarówno luzem, jak i w workach big -bag.

POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
Łupek, kamień ogrodowy ozdobny, kamień elewacyjny - Kopalnia Łupka "Księżyce"