DKSM - logo

Łupek murowy 100-300 mm

Kamień surowy, przesiewany przez sito, sortowany.

Łupek murowy o grubości od 10 do 30 cm

Wymiary płytek: od 10 x 10 cm do 30 x 30 cm ,  grubość do 10 cm
Sprzedaż: w workach big-bag bądź luzem

Zastosowanie

Mury w ogrodzie pełnią rożne funkcje. Mogą być  pewnego rodzaju odcięciem od skarpy, zapobiegać osuwaniu się ziemi, być granicą tarasu czy też oddzielać od siebie różne strefy w otoczeniu. Na przykład tę rekreacyjną od praktycznej.  Świetnym materiałem na tego typu budowle, jest kamień murowy z naszej kopalni. Ma wszechstronne zastosowanie. Można z niego budować mury, murki, wolnostojące, ogrodzenia, obrzeża tarasów, wzmocnienia skarp i wiele innych. Jest trwały, odporny na zróżnicowane warunki atmosferyczne, a dodatkowo –  posiada wysokie walory estetyczne, co powoduje, że jest to jeden z najczęściej wybieranych materiałów z naszej oferty.  Ciekawa struktura i ciepła barwa kamienia murowego podkreśla jego naturalność. Jego ciepły odcień będzie współgrał z innymi materiałami oraz całym otoczeniem.
Kamień murowy świetnie wygląda zarówno w ogrodzie tradycyjnym, jak i tym bardziej nowoczesnym.  Pozwala na stworzenie takich rozwiązań, aby aranżowana przestrzeń, była przyjazna i w której odpoczynek, będzie przyjemnością.
Rozmiar kamienia murowego to 100-300 mm. Dostępny w formie luźnej, ale też  w worku big-bag.
Z 1 tony, można wymurować ok 0,6-0,8 m3 muru. Jeśli masz kłopot, aby obliczyć ile potrzebujesz kamienia na swój murek, to śpieszymy z podpowiedzią. Znajdziesz ją tutaj.

Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu z nami.

POWRÓT DO LISTY PRODUKTÓW
Łupek, kamień ogrodowy ozdobny, kamień elewacyjny - Kopalnia Łupka "Księżyce"